27 czerwca 2014 r. nie było chyba osoby, która nie pojawiła się w szkole z uśmiechem na twarzy. Powodem radosnych nastrojów było oczywiście zakończenie roku szkolnego, a co za tym idzie - rozpoczęcie wakacji. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego zaproszono rodziców najlepszych uczniów, osoby, które uzyskały najlepszy wynik z egzaminu maturalnego, a także fundatorów nagrody, którą otrzymał szkolny wolontariat: p. Flissikowskiego - Prezesa Banku Spółdzielczego w Skórczu i p. Modrzejewskiego - Kierownika Biura Lokalnej Grupy Działania "Wstęga Kociewia". Podczas uroczystości wręczono najlepszym uczniom nagrody, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Najlepsi maturzyści otrzymali gratulacje od dyrektora. Wszystkim zebranym zostały złożone życzenia bezpiecznych i udanych wakacji.

Relacja TV Pelplin

 

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero