Świateczna Wyżerka to nie jedyne wydarzenie, które miało miejsce w naszje szkole 27 marca 2015 r. Owa imprezę postanowiono połaczyć z dniem otwartym w zwiazku z czym zaproszono młodzież ze szkół w Rudnie, Rajkowach i Pelplinie. Poza światecznymi stoiskami, zaprezentowali się także przedstawiciele wybranych zawodów: sprzedawca, cukierniek, cieśla, drukarz. Nasi uczniowie należacy do szkolnego Wolontariatu przygotowali stoisko licealne oraz kacik z "drabina dla Zosi".  Dochód ze sprzedanych artykułów znajdujacych się na drabinie przeznaczo dla ośmiomiesięcznej Zosi, która potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie. Nasi uczniowie oprowadzili rowniez przybyła młodzież po budynku ZSP. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, ich opiekunom i dyrektorom za przybycie!

 


 

 

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero