25 kwietnia 2017 r. w naszej szkole zostały zorganizowane Targi Edukacji i Pracy. Organizatorem tego wydarzenia był Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Pelplinie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie. Podczas targów zostały zaproponowane oferty pracy przez pracodawców z gminy pelplin oraz powiatu tczewskiego, a także przez młodzieżowe punkty pośrednictwa pracy; swoje oferty edukacyjne przedstwiły szkoły wyższe z województwa pomorskiego, a także szkoły policealne i pomaturalne; zostały też udzielone porady zawodowe przez pośredników pracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku OHP oraz doradcę zawodowego z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP. Serdecznie dziekujemy wszystkim przybyłym gościom oraz wystawcom za obecność.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero