Dnia 6 września 2013 r. w pełnym słońcu odbył się przed budynkiem naszej szkoły Piknik Integracyjny dla uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Janusza St. Pasierba oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Celem imprezy było bliższe poznanie rówieśników, jak również wychowawców i nauczycieli. Inicjatorami  pikniku byli członkowie Wolontariatu szkolnego pod opieką Pani pedagog Agnieszki Demskiej. Mieliśmy okazję lepiej poznać naszych kolegów i koleżanki z klas pierwszych, przy czym naprawdę świetnie się bawiliśmy. Zabawę uświetnił występ z  ogniem wystawiony przez  naszego kolegę z klasy III b liceum - Mateusza Plichtę. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję wykazać się wiedzą  w konkursie z zakresu wiadomości o szkole, zajadając zdrowe owoce oraz pyszne ciasteczka sprezentowane przez Piekarnię Pana Leszka Melera. Każda klasa pozostawiła swój ślad w postaci odcisku dłoni i podpisu. Mamy nadzieję, że Piknik Integracyjny, wpisze się w kalendarz stałych imprez obchodzonych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie.

 

 

Wolontariat

 

 

 

 

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero