W nowym roku szkolnym wznawiamy akcję zbierania nakrętek dla Judytki Omieljańczyk. Zapewne większość z Was wie o tym, że dziewczynka ma wadę ośrodkowego układu nerwowego, małogłowie, agenezję ciała modzelowatego oraz uszkodzone nerwy wzrokowe. Nowych uczniów informujemy, że zebrane przez nas nakrętki zostaną przekazane firmie recyklingowej, która zapłaci za każdy kilogram. Pieniądze z tej akcji przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Judytki. Zapraszamy wszystkich o włączenie się do naszej akcji i pomocy Judytce.

 

                                                                                                                                       Dziękujemy!!!

 Wolontariat ZSP Pelplin

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero