Od kilkunastu miesięcy na łamach „Informatora Pelplińskiego” ukazują się wywiady z absolwentami naszego LO.  Mają one pokazać, że także w gronie absolwentów z ostatnich kilku lat znajdują się tacy, którzy dzięki  uporowi, ambicji i pracowitości osiągają sukces. Pokazują ponadto, że kreatywność popłaca. Zapraszamy do lektury (linki do wywiadów znajdują się w zakładce Absolwenci).

            Już niedługo  startujemy z nową akcją. W szkole pojawią się studenci wyższych uczelni, którzy jeszcze niedawno siedzieli w ławkach naszej szkoły. Opowiedzą młodszym koleżankom i kolegom o swoich studiach. Będą przekonywać, że   dla chcących nie ma rzeczy niemożliwych. Na początek Magdalena Hinz (Politechnika Gdańska – energetyka), Paulina Platta (Uniwersytet Gdański – pedagogika), Jagoda Wolska (Uniwersytet Gdański – biologia).

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero