W poniedziałek, 7-go listopada br. w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w futsalu zorganizowane przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. Uczestniczyli w nich chłopcy ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu tczewskiego. Do zawodów zgłosiły się następujące szkoły:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gniewie,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie,

Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie,

Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie,

Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie,

Zespół Szkół Technicznych w Tczewie,

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie,

I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie,

Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie

oraz gospodarz II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie.

 

Zespoły rozlosowano do trzech grup, w których grano systemem "każdy z każdym". Do fazy finałowej wchodzili zwycięzcy grup, gdzie również grano  systemem „każdy z każdym”.

 

Wyniki fazy grupowej:

 

Grupa A

ZSP Gniew – ZSBiO     0:0

ZST – ZSP Pelplin        2:1

ZSP Pelplin – ZSP Gniew 1:0

ZSBiO – ZST                3:0

ZSBiO – ZSP Pelplin     3:0

ZST – ZSP Gniew         2:0

 

 

1. ZSBiO                      - 7 pkt (+6) – awans

2. ZST                          - 6 pkt (0)

3 ZSP Pelplin               - 3 pkt (-3)

4 ZSP Gniew                - 1 pkt (-3)

 

 

Grupa B

ZSAiO – II LO              3:2

ZSRiK – ZSAiO             2:1

II LO – ZSRiK               2:1

 

1. ZSAiO                      - 3 pkt (4:4) – awans*#

2. II LO                        - 3 pkt (4:4)*#

3. ZSRiK                      - 3 pkt (3:3) *

*- o kolejności w tabeli decydowała większa ilośc strzelonych bramek.

#- o kolejności w tabeli decydował wynik bezpośredniego spotkania.

 

Grupa C

I LO – UKLO                4:0

ZSE – I LO                   1:4

UKLO – ZSE                 0:0

 

 

 

1. I LO                         - 6 pkt (+7) - awans

2. ZSE              - 1 pkt (-3)*

3. UKLO           - 1 pkt (-4)*

*- o kolejności w tabeli decydowała lepsza różnica bramek.

 

 

Wyniki fazy finałowej:

 

ZSAiO – I LO                0:3

ZSBiO - ZSAiO              0:1

I LO – ZSBiO                0:0

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce – I LO Tczew

II miejsce – ZSAiO Swarożyn

III miejsce – ZSBiO Tczew

miejsca IV-VI – ZST Tczew, II LO Tczew, ZSE Tczew

miejsca VII-X – ZSRiK Tczew, ZSP Pelplin, ZSP Gniew, ZSE Tczew.

 

W drużynie ZSP Pelplin występowali :

 

- Sylwester Gońda

- Szymon Łepek

- Daniel Ciesielski

- Dariusz Frost

- Tomasz Kotowski

- Szachta Daniel

- Patryk Chrzanowski

 

Opiekun grupy : Roman Hudzik

 

 

 

 

 

2018  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero