6 grudnia br. w dzień św. Mikołaja na dużej przerwie odbyło się oficjalne strojenie szkolnej choinki. Drzewko zostało przystrojone wykonanymi przez nauczycieli i pracowników ZSP bombkami. Początkowo bombki miały być poddane ocenie, jednak jak się okazało, wszyscy wykonawcy rękodzieł włożyli tyle serca w swoja pracę, że każda bombka była wyjątkowa i oddawała charakter swojego twórcy, w związku z czym konkurs na BOMBOWEGO PRACOWNIKA odszedł w niepamięć. Osoby, które włączyły się do tej akcji otrzymały mały upominek od św. Mikołaja (fundator upominków: sklep wielobranżowy Bogdan German). Liczymy, że w przyszłym roku na szkolnej choince pojawi się jeszcze więcej tych małych arcydzieł ;) Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia była pani pedagog Agnieszka Demska z niezastąpioną pomocą pani sekretarz Kamili Kuszyńskiej.

 

 

 

 

 

 

 

fot. prof. Roman Hudzik

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero