Pod hasłem MOJA PASJA – MÓJ TALENT TO MNIE KRĘCI. WYBIERAM PASJĘ, JESTEM WOLNY OD UŻYWEK 4 grudnia w Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie odbyły się Powiatowe Dni Profilaktyki. Był to czas na pokazanie naszej pasji na przeglądzie młodych talentów "POKAŻ CO POTRAFISZ". Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Górska i Wojciech Liczmański . Nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach tematycznych w ramach KUŹNI TALENTÓW - warsztaty z rękodzieła, plastyczne, fotograficzne, zajęcia fitness, taneczne i warsztaty z j. angielskiego.  

Klaudia Dering przygotowała na konkurs ulotkę reklamującą aktywną formę spędzania czasu wolnego przez młodzież jako alternatywę dla zażywania środków psychoaktywnych. Ulotka ta zdobyła wyróżnienie.

Podczas tego spotkania mieliśmy okazję wysłuchać wywiadu z osobą z pasją, panią Małgorzatą Kornas, uczestniczką programu – THE VOICE OF POLAND.

Agnieszka Demska

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero