Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w ostatni dzień przed świąteczną przerwą w szkole odbyły się Jasełka oraz szkolne wigilie. W tym roku Jasełka przygotowali uczniowie klas pierwszych pod opieką ks. Macieja Zabrockiego. Po tegorocznym wystąpieniu pod hasłem "Wiara, Nadzieja, Miłość" i zaśpiewaniu wspólnie kolędy, wyświetlono przygotowaną przez panią sekretarz Kamilę Kuszyńską prezentację pt. "ZSP w Pelplinie Świątecznie". Wyemitowano życzenia składane przez ks. Janusza St. Pasierba w grudniu 1992 r. za pośrednictwem TVP. Po złożonych przez dyrektora szkoły Bogdana Wiśniewskiego życzeniach uczniowie wraz z opiekunami rozeszli się do swoich klas by podzielić się opłatkiem. 

 

 

 

 

 

fot. Roman Hudzik

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero