"Kocham, pragnÄ™, tracÄ™ tak..."

14 lutego 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO. Dziewczęta ze szkolnego koła Wolontariatu przygotowały i wystawiły na deskach szkolnego holu przedstawienie o zabarwieniu miłosnym pt.: "Kocham, pragnę, tracę tak...". Dodatkową atrakcją dnia było pięknie ustrojone stoisko walentynkowe, gdzie każdy mógł zakupić przepyszne babeczki wolontariackie. Babeczki upieczone zostały dzięki gościnności Pani Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Pelplinie, Pani Dorocie Sakowskiej za co bardzo serdecznie dziękujemy. Na zakończenie imprezy członkowie Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Agnieszki Pawelli rozstrzygnęli Konkurs Walentynkowy na przebranie w kolorze miłości. Wygranymi w tym dniu okazali się wszyscy, którzy uczestniczyli w zorganizowanej przemiłej zabawie. Upamiętnieniem w postaci fotografii zajął się oczywiście Pan Roman Hudzik, opiekunem i pomysłodawcą miłosnego szaleństwa była Pani Pedagog Agnieszka Demska.