10 kwietnia 2014 roku drużyna naszej szkoły w składzie: Karolina Domaros (klasa I B LO), Marlena Templer (klasa II A LO) oraz Adam Lemka (klasa III B LO) wzięli udział w finale III edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego KNOW IT ALL. Organizatorem tego konkursu było Gdańskie Liceum Autonomiczne.

Po części konkursowej, która składała się z pytań otwartych i zamkniętych o krajach anglojęzycznych, odbyło się spotkanie ze stypendystą Fulbright’a – Sterlingiem Summerville’m, który pochodzi z USA. Po warsztatach, których tematem była komunikacja międzyludzka, uczniowie mogli zadawać prelegentowi pytania – oczywiście po angielsku…

Mimo, że nie wygraliśmy konkursu, warto było tam pojechać!

See you there next year!!!!

 

Opiekun grupy: Arleta Zagził

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero