Wolontariusze starym zwyczajem zaszczycili swoją pomocą, uśmiechem i dobrym sercem coroczną imprezę odbywającą się w naszym mieście już po raz siódmy. VII Kociewskie Igrzyska Sportowe Osób Niepełnosprawnych Pelplin – Pomorze – Polska 2014. Impreza ta, tradycyjnie zgromadziła wielu sportowców i ich opiekunów, którzy  zmagali się w rozmaitych dyscyplinach sportowych. Odbyła się rywalizacja z przeciwnikami  z całego Pomorza, ale także  Polski. Igrzyska zafundowały uczestnikom oraz pomagającym wiele satysfakcji. Niewątpliwą atrakcją zawodów był mecz piłkarski Gwiazdy Sportu i Telewizji vs Caritas i Przyjaciele. Uczestnicy Igrzysk zostali udekorowani medalami przez Gwiazdy-aktorów, co było dla wielu wspaniałym przeżyciem. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Bardzo dziękujemy za pomoc, jaką okazali  wolontariusze.

 

Hymn Kociewskich Igrzysk Sportowych Osób Niepełnosprawnych

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero