Z przyjemnością informujemy, że od września 2014r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie rozpoczyna realizację projektu Czytelnictwo i piśmiennictwo w Europie w kontekście transformacji cyfrowej, realizowanego w ramach Programu UE  Erasmus+. Organizatorem projektu jest stowarzyszenie  Les Ailes du vent z miasta Saint Raphael (Francja). Pozostałymi partnerami są:

  • sieć 10 bibliotek multimedialnych MEDIATEM (Francja);
  • stowarzyszenie Lesezentrum Steiermark  (Austria);
  • organizacja La Maison du Livre w Brukseli(Belgia);
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie (Polska);
  • liceum Golf Hôtel de Hyères (Francja);
  • liceum Petru Rares (Rumunia);
  • liceum Saint-Exupéry w Saint Raphael (Francja).

Szczegółowych informacji wszystkim zainteresowanym udzieli szkolny koordynator projektu pani Viktoriia Lavrynenko ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero