10 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z zaproszonych na tę okazję gości pojawili się: Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch, Zastępca Burmistrza Tadeusz Błędzki, Kierownik Biura Lokalnej Grupy Działania Wstęga Kociewia Marek Modrzejewski, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Pelplinie Łukasz Lichnerowicz, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie Piotr Łaga, przewodnicząca Rady Rodziców Dorota Sakowska, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Pelplinie Lilla Brzoskowska. W czasie uroczystości Dyrektor przedstawił w skrócie wydarzenia z życia szkoły, opowiedział o dwóch projektach, w których bierzemy udział (Comenius + oraz eTwinning), rozstrzygnięto konkurs pt. "Ciepłe wakacyjne chwile", odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz wystawiono przygotowane przez panią Marię Liss i uczniów kl. II b LO przedstawienie, które rozbawiło zebranych do łez.

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

składamy

wszystkim nauczycielom oraz pracownikom ZSP w Pelplinie

najlepsze życzenia!

 

 

 

 

 

 

 

fot. Roman Hudzik

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero