10 października 2014 r. podczas uroczystości szkolnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez panią pedagog Agnieszkę Demską oraz profesora Rafała Deskę pt. "Ciepłe Wakacyjne Chwile". To już druga edycja tego konkursu, który jak się okazuje, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. I tak oto na podium stanęli:

  • I miejsce - Radosław Neubauer
  • II miejsce - Marta Laskowska
  • III miejsce - Dagna Wewiórska

Wyróżnienia otrzymali:

  • Sara Prinz
  • Agata Banaś
  • Remigiusz Sadowski

Nagrody za udział w konkursie otrzymali:

  • Anna Cwajda
  • Jakub Krajnik
  • Natalia Osowska

Organizatorzy konkursu bardzo serdecznie dziękują fundatorom nagród, którzy zostali umieszczeni na zdjęciu poniżej. 

 

 

 

 

 

fot. Roman Hudzik

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero