PIERNICZKI

W poniedziałek 8 grudnia 2014 r. członkinie szkolnego Wolontariatu upiekły pod opieką pani pedagog pyszne pierniczki.

 

 

 

POWIATOWE DNI PROFILAKTYKI

 


Tym razem Powiatowe Dni Profilaktyki odbyły się w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie w dniu 11.12.2014 r. Plakat na dni Profilaktyki przygotowała Daria Szachta, śpiewała Julia Sakowska.

 

 

 

SERCE PEŁNE DOBRA MIEJ

 

12 grudnia 2014 r. członkinie Wolontariatu wzięły udział w akcji "Serce Pełne Dobra Miej"

 

 

 

 

Z WIZYTĄ W OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM W PELPLINIE

 

16 grudnia 2014 r. wszyscy członkowie Wolontariatu razem z opiekunem panią Agnieszką Demską wybrali się do Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Pelplinie aby obdarować tamtejszych uczniów skromnym upominkiem. Wszystkie przygotowane dla dzieci prezenty Wolontariat zebrał dzięki hojności naszych uczniów i nauczycieli, którzy oddali zabawki, ubrania itp. rzeczy.

 

 

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero