Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom tegorocznych maturzystów Gdańska Szkoła Wyższa organizuje podczas ferii zimowych darmowy kurs z matematyki. Kurs odbywać się będzie w dniach 9-13 lutego w godzinach 10-14 w siedzibie Uczelni tj. Gdańsk-Stogi ul. Wydmy 3. Gdańska Szkoła Wyższa oferuje 5 dni intensywnej nauki.  Zajęcia prowadził będzie nauczyciel akademicki z tytułem doktora, bardzo ceniony przez studentów wykładowca, który ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą, wykazuje dużą cierpliwość  i indywidualne podejście do ucznia.
Aby skorzystać z oferty Gdańskiej Szkoły Wyższej, należy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., podać imię i nazwisko, nazwę szkoły, klasę, nr telefonu i adres mailowy.
 
 
2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero