Dnia 29.01.2015r. uczniowie z kl. I LO wzięli udział w Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie w Kampanii "Kierowco włącz myślenie, szanuj życie" pod hasłem "Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo". Impreza miała na celu propagowanie wśród młodzieży i osób dorosłych zasady bezpieczeństwa w ruchu.

Uczestnicy spotkania mogli poczuć się jak podczas wypadku, a wszystko to za sprawą symulatora wypadków, otrzymali odblaski, co może wiązać się z poprawą widoczności na drodze wracając np. ze szkoły do domu. Prezentowano także spoty filmowe przedstawiające różne aspekty poprawy bezpieczeństwa w ruchu, zapobieganie wypadkom z udziałem pieszych i wiele, wiele innych. Uczestnicy mieli również okazję doświadczenia alkogogli.


 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero