Wiele roczników Liceum Ogólnokształcącego w Pelplinie organizuje mniej lub bardziej oficjalne zjazdy w kolejne rocznice egzaminu maturalnego. Grupa maturzystów z 1965 r. spotkała się gremialnie w 1985 r. czyli dwadzieścia lat po maturze. Potem część z nich rokrocznie przybywała w lipcu na spotkanie w Siwiałce u Tadeusza Guza, byłego dyrektora szkoły w Morzeszczynie. Bywa na nich zawsze prof. Stanisław Kwidziński, jedna z legend pelplińskiego ogólniaka. Pan Tadeusz Guz wziął w swoje ręce organizację jubileuszowego zjazdu w pięćdziesiąt lat po opuszczeniu murów szkoły, który odbędzie się 6 czerwca 2015 r. w pizzerii przy ul. Mickiewicza.  Wszystkich maturzystów AD 1965 zachęcamy do spotkania po latach. Zapisy przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Tadeusz Guz (tel. 799115960)

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero