W dniu 3 marca 2015 odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt w Gniewie. Na turniej była zaproszona nasza szkoła. W zawodach wzięły udział 4 drużyny dziewcząt. Grano systemem „ każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Nasza szkoła uległa w pierwszym meczu dziewczętom z gimnazjum z Gniewa 0:2, w drugim pojedynku nasze reprezentantki pokonały drugą drużynę z tego gimnazjum 2:0. W ostatnim pojedynku ZSP Pelplin uległo  ZSP Gniew 0:2. Dziewczęta z ZSP Pelplin wywalczyły 3 miejsce, a turniej wygrały dziewczyny z gimnazjum w Gniewie.

 

         Osoby reprezentujące ZSP Pelplin na zawodach piłki siatkowej w Gniewie.

 

- Czarnecka Roksana

- Rybarska Kamila

- Prill Daria

- Bukowska Klaudia

- Reincholz Natalia

- Kwiatkowska Magdalena

- Lewandowska Patrycja

 

 

Opiekun grupy :  Roman Hudzik 

 

 

    

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero