Zawody rozegrano w dniach 16-17.09.2015 r. na boisku przy Gimnazjum nr 3 i Szkole Podstawowej nr 10 w Tczewie, gdzie rozegrano konkurs skoku wzwyż dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Organizatorzy zawodów: Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, Powiatowe Centrum Sportu przy współpracy SKS  przy Gimnazjum nr 3 w Tczewie.

 

Wyniki naszej reprezentacji:

 

              Bieg na 100 m. (PONADGIMNAZJALNE)

M-ce

    Nazwisko i imię

  Rok urodzenia

            Szkoła

Wynik

w sek.

1

WOHLERT  Magdalena

1998

ZSP Pelplin

17,34

2

PRILL   Daria

1998

ZSP Pelplin

17,34

 

             Bieg na 600 m. (PONADGIMNAZJALNE)

M-ce

    Nazwisko i imię

  Rok urodzenia

            Szkoła

Wynik

w min.

1

WOHLERT  Magdalena

1998

ZSP Pelplin

2:32,26

 

 

              Bieg na 100 m. (PONADGIMNAZJALNE)

M-ce

    Nazwisko i imię

  Rok urodzenia

            Szkoła

Wynik

w sek.

1

KASPRZAK  Karol

1998

ZSP Pelplin

12,63

2

OTTA  Jakub

1998

ZSP Pelplin

13,18

3

TACZAŁA  Braian

1999

ZSP nr 2 Malbork

13,31

4

NEUBAUER  Radosław

1997

ZSP Pelplin

13,47

5

RYCHERT  Jakub

1998

ZSP Pelplin

13,47

6

KELSZ  Sebastian

1997

ZSP Pelplin

13,49

7

TISSLER  Sławomir

1997

ZSP Pelplin

13,50

8

MAĆKIEWICZ  Bartosz

1997

ZSP nr 2 Malbork

13,51

9

ZALEWSKI  Damian

1999

ZSP nr 2 Malbork

13,57

10

KAMROWSKI  Paweł

1998

ZSP Pelplin

13,58

11

ZBLEWSKI  Kamil

1997

ZSP Pelplin

13,79

 

 

Bieg na 1000 m. (PONADGIMNAZJALNE)

M-ce

    Nazwisko i imię

  Rok urodzenia

            Szkoła

Wynik

w min.

1

BARWIAK   Daniel

1997

ZSP Pelplin

3:04,58

2

MAĆKIEWICZ  Bartosz

1997

ZSP nr 2 Malbork

3:21,16

3

KELSZ   Sebastian

1997

ZSP Pelplin

3:21,48

4

ZALEWSKI  Damian

1999

ZSP nr 2 Malbork

3:26,87

5

KAMROWSKI  Paweł

1998

ZSP Pelplin

3:36,45

6

ĆIEŚLIK   Adrian

1996

ZSP nr 2 Malbork

3:42,49

7

NEUBAUER  Radosław

1998

ZSP Pelplin

3:56.32

 

 

Skok  w dal   (PONADGIMNAZJALNE)

M-ce

    Nazwisko i imię

  Rok urodzenia

            Szkoła

Wynik

w m.

1

GUZ  Paweł

1998

ZSP  Pelplin

5,24

2

KASPRZAK  Karol

1998

ZSP  Pelplin

5,20

3

ZAWISZEWSKI  Jakub

1997

ZSP  Pelplin

5,05

4

TACZAŁA  Braian

1999

ZSP nr 2 Malbork

4,95

5

MUNTOWSKI  Paweł

1998

ZSP  Pelplin

4,83

6

ŁEPEK  Szymon

1998

ZSP  Pelplin

4,57

 

 

 

             Pchnięcie kulą  (5 kg.) (PONADGIMNAZJALNE)

M-ce

    Nazwisko i imię

  Rok urodzenia

            Szkoła

Wynik

w m.

1

 NEUBERT  Kamil

1998

ZSP Pelplin

11,94

 

 

             Rzut oszczepem (700 g.)   (PONADGIMNAZJALNE)

M-ce

    Nazwisko i imię

  Rok urodzenia

            Szkoła

Wynik

w m.

1

MUNTOWSKI  Paweł

1998

ZSP Pelplin

38,51

2

NEUBERT  Kamil

1998

ZSP Pelplin

31,37

 

 

Opiekunowie grupy:

Roman Hudzik i Jacek Kaszowicz

 

 

 

 

 

 

 

foto: Roman Hudzik

2018  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero