6 października br. na terenie przy II LO w Tczewie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Daria Prill, Klaudia Jordan, Nikola Gosk, Aleksandra Rybarska, Natalia Czapiewska, Magdalena Wohlert, Sara Śliwa, Angelika Wiśniewska, Izabela Kabatt, Paulina Kuros, zajęła V miejsce. Natomiast reprezentacja chłopców: Jakub Rychert, Sebastian Kelsz, Damian Wiśniewski, Paweł Muntowski, Daniel Barwiak, Bartłomiej Racki, Paweł Kamrowski, Karol Kasprzak, Paweł Guz oraz Sławomir Tissler, wywalczyli III miejsce. Opiekunami drużyny dziewcząt była pani Joanna Kwiatkowska, zaś chłopców pan Roman Hudzik.

 


 

 

 

 

 

Tekst i foto.: Roman Hudzik

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero