Co roku, 14 października, obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. I tak też z okazji tego święta, we wtorek 13 października uczniowie ZSP w Pelplinie pod opieką pani Barbary Maruli przygotowali krótki, aczkolwiek interesujący i zabawny występ. Przed teatralnym popisem uczniów wystąpił dyrektor szkoły, który w skrócie przedstawił wydarzenia mające miejsce w ZSP w Pelplinie od początku obecnego roku szkolnego, aż po dzień dzisiejszy. Wręczył także listy gratulacyjne uczniom, którzy wykazali się aktywnością na rzecz szkoły. Podziękowanie otrzymali również ci, którzy pełnili do 13 października asystę przy sztandarze. Oczywiście nie obyło się bez rozstrzygnięcia konkursu, którego organizatorami są pani pedagog Agnieszka Demska oraz pan Rafał Deska "Ciepłe Wakacyjne Chwile". Wyniki konkursu wyglądają następująco:

  • I miejsce -Dagna Wewiórska
  • II miejsce - Agata Banaś
  • III miejsce - Anna Kwaśniewska
  • Wyróżnienia - Marta Laskowska, Emilia Lubińska, Natalia Szutta, Aleksandra Rybarska

Organizatorzy konkursu fotograficznego "Ciepłe Wakacyjne Chwile" serdecznie dziękują wszystkim fundatorom za upominki dla naszych "konkursowiczów"!

W Dniu Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi!

 

 

 

 

 

 

foto.: Roman Hudzik

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero