22 października 2015 r. w auli Biblioteki Diecezjalnej odbyła się Gala Edukacyjna z udziałem włodarzy miasta i powiatu: burmistrza Patryka Demskiego, wieceburmistrza Dariusza Górskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej  Mirosława Chyły, starosty Tadeusza Dzwonkowskiego, dyrektora Delegatury Pomorskiego Kuratorium Oświaty w Tczewie Stanisława Sumowskiego, posła Kazimierza Smolińskiego, dyrektorów szkół, uczniów i ich rodziców.

Burmistrz Pelplina wyróżnił uczniów i studentów stypendiami sportowymi, naukowymi i artystycznymi. Sporo było akcentów związanych z Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Pasierba i całym Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie. Szkoła otrzymała od burmistrza osiem piłek do koszykówki, za co serdecznie dziękujemy! Grupa wolontariuszy wyróżniona została za realizację projektu "Nie widzę przeszkód". Dyplom odebrała Agata Łaniewska. Adrian Góralczyk, Karol Kasprzak, Paweł Muntowski, Paweł Guz i Kamil Górski otrzymali stypendia sportowe, zaś Angelika Kamińska stypendium artystyczne. Gratulujemy!

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero