W telegraficznym skrócie przedstawiamy Wam informacje nt. konkursów, w których brali udział nasi uczniowie :)

  • Konkurs "Przytomni" ogłoszony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych polegający na nakręceniu spotu na temat "Dopalacze kradną życie". Praca zespołowa: K. Dzierżanowski, P. Guz, P. Muntowski, D. Klimczak, K. Kasprzak - uczniowie klasy II LO. Opiekun grupy: Rafał Deska
  • Konkurs plastyczny ogłoszony przez Klub Inteligencji Katolickiej Oddział w Tczewie na temat "Polska droga do niepodległości". Udział wzięli: W. Urban - kl. III a LO, A. Kaliszewska - kl. II LO, K. Gendek - kl. I LO, E. Winter - kl. I LO.
  • Konkurs plastyczny ogłoszony przez Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie na temat "Kiedy Myślę Polska". Prace oddali: M. Kwiatkowska - kl. III a ZSZ, A. Rybarska - kl. III a ZSZ, D. Szachta - kl. III b LO
2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero