We wtorek 10 października 2015 r. w ZSP w Pelplinie odbyła się przygotowana przez panią Zdzisławę Lichnerowicz, panią Annę Zielińską oraz uczniów naszej szkoły akademia poświęcona Narodowemu Świętu Niepodległości. Na przedstawieniu gościliśmy zastępcę burmistrza Miasta i Gminy Pelplin Dariusza Górskiego i Tomasza Czerwińskiego - Inspektora ds. kultury, sportu i rekreacji. W czasie trwania tego wydarzenia rozdano również nagrody za konkurs "Książka, którą warto przeczytać" zorganizowanego przez panie Lichnerowicz i Zielińską. Organizatorki konkursu serdecznie dziękują fundatorom nagród oraz panu Leszkowi Melerowi, dzięki któremu mogliśmy skosztować pysznych rogali pieczonych specjalnie z okazji imienin Św. Marcina.

 

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero