W sobotę, 19 grudnia 2015 r. gościliśmy w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rudnie na zaproszenie Dyrektora Pana Dariusza Jakubowskiego z okazji organizowanej "Kociewskiej Wigilii". Przygotowaliśmy dwa stoiska, na których prezentowaliśmy nasze umiejętności. Na holu głównym można było nabyć pierniki i gofry z własnego wypieku, napić się aromatycznego espresso oraz oglądać lub kupić kartki świąteczne z przygotowanej przez nas wystawy. 
W tym samym czasie w sali lekcyjnej trwały warsztaty z pieczenia pierników, które następnie były ozdabiane przez uczestników Wigilii. Przygotowywaliśmy również gofry, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dla najmłodszych zorganizowaliśmy kolorowanki świąteczne. Każda kartka świąteczna po wykonaniu mogła zostać zabrana do domu lub powieszona na stylizowanej na lata 70-te wystawie prac. 
Cały dochód z naszej aktywności przekazaliśmy Dyrekcji Szkoły na szczytny cel - dla dzieci ze Świetlicy Parafialnej w Kazachstanie. 
Dziękujemy za zaproszenie i polecamy się na przyszłość!

 


 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero