Rok bezpiecznej szkoły

 

„We wszystkich szkołach niech panuje

duch koleżeństwa i wzajemnego szacunku.”

Jan Paweł II

 

 

Dnia 23 stycznia odbył się w naszej szkole „ Dzień bez Przemocy”. Uczniowie klasy II a, II b oraz III b LO pod skrzydłami Pani Pedagog Agnieszki Demskiej, wystawili przedstawienie teatralne pt. „Bo zupa była za słona…”, dotykające problemu przemocy i wszelakich jej aspektów.

Gościem specjalnym był Rzecznik Prasowy Powiatowej Komendy Policji w Tczewie, aspirant sztabowy Dariusz Górski, który zobrazował uczniom, prawne aspekty odpowiedzialności karnej problemu przemocy – cyberprzemocy, stalkingu, przemocy werbalnej i fizycznej.

Fotografie wykonał Pan Roman Hudzik, pomoc techniczna: Pan Rafał Deska oraz Kamil Leszczyński z kl. III b LO

Pedagog A. Demska

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero