23 stycznia 2016 roku na Sali Kryształowej w Starogardzie Gdańskim odbyło się dostojne przyjęcie, zwane studniówką. Jak obyczaj stary karze, bal rozpoczął się polonezem. Przybyli goście mieli okazję zobaczyć taneczny układ w wykonaniu tegorocznych maturzystów. Dziewczęta w przepięknych sukienkach, zaś młodzieńcy w eleganckich garniturach z powagą przeszli całego poloneza, którego nadzorował pan Roman Hudzik. Dyrektor szkoły, również tradycyjnie już, życzył trzecioklasistom zdania matury, a także udanej zabawy. I tak jak dyrektor życzył, tak też było. Zabawę uświetnił duet Dj Kabi, który wręcz porywał młodzież i gości na parkiet. Wesołym punktem całego wydarzenia był krótki skecz przygotowany przez kilkoro uczniów, przedstawiający scenkę pt. "Poszukiwanie partnera na studniówkę". Organizatorzy balu oraz właściciele Sali Kryształowej dziękują młodzieży za bardzo kulturalną zabawę. Mamy nadzieję, że studniówka w 2017 roku będzie równie udana, jak ta, która jest już za nami... ;)

 

 

 

 

foto: Roman Hudzik

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero