3 marca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie odbyła się ważna dla historii tej szkoły uroczystość. Tego dnia nastąpiła zmiana dyrektorskiej warty - pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę dyrektora Bogdana Wiśniewskiego, a powitaliśmy obejmującego stanowisko dyrektora Krzysztofa Ruczyńskiego. No owe wydarzenie do szkoły przybyło wielu gości, m. in. władze gminne i powiatowe, dyrektorzy szkół gminnych i powiatowych, księża, media, przyjaciele szkoły, jak i obu dyrektorów. Oczywiście nie zabrakło też uczniów, pracowników administracji i obsługi oraz nauczycieli. Po występie artystycznym przygotowanym przez licealną młodzież pod okiem pani Martyny Manuszewskiej, nastąpiła lawina życzeń oraz gratulacji dla odchodzącego i nowego dyrektora od zebranych gości. Ten dzień dostarczył wszystkim wielu emocji i wzruszeń.

Cała społeczność ZSP w Pelplinie pragnie życzyć emerytowanemu dyrektorowi wszystkiego co najlepsze, zaś nowemu - cierpliwości, jak i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów. 

 

Relacja TV Pelplin

Relacja Radia "Głos"

Galeria Radia "Głos"

 

Poniższe zdjęcia udostępniliśmy dzięki życzliwości Pana Seweryna Brzezińskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero