Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić  do udziału w XXI Pomorskim Festiwalu Poetyckim im. ks. Janusza Stanisława Pasierba, który odbędzie się w dniach 2-3  czerwca 2016 r. w Pelplinie.

Festiwal składać się będzie z części koncertowej, warsztatowej i konkursowej. Konkurs przeprowadzony zostanie w pięciu kategoriach: recytacje, poezja śpiewana, programy poetycko-muzyczne, eseje i juwenilia poetyckie. Jest adresowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a także  członków grup recytatorskich, teatralnych, artystycznych, działających przy domach kultury, bibliotekach, parafiach. Dwie ostatnie kategorie konkursowe adresowane są ponadto do studentów szkół wyższych.

Termin zgłoszeń mija 25 kwietnia 2016 (zgłoszenia przesłane drogą pocztową) lub 30 kwietnia 2016 (zgłoszenia przesłane drogą elektroniczną).

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Festiwalu

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero