26 kwietnia 2016 r. uczniowie biorący udział w projekcie "Audiowolontariat" Stowarzyszenia "De Facto" wzięli udział w spotkaniu podsumowującym całe przedsięwzięcie. Spotkanie to odbyło się w Częstochowie, więc uczniowie wraz z opiekunami: panią Agnieszką Demską oraz panią wicedyrektor Marią Jakubek wyruszyli bladym świtem w drogę. Podczas tego wydarzenia zostały wręczone naszym wolontariuszom podziękowania oraz certyfikat "Szkoła Inkubator Audiowolontariatu". Poza tym przemiłym dla nas akcentem, grupa z ZSP w Pelplinie obejrzała spektakl teatralny "Laska czyli ergonomiczna miłość do życia w reż. Mariusza Pogonowskiego w wykonaniu osób niewidomych za Stowarzyszenia "De Facto" będących członkami grupy teatralnej "Poligon Black".

 

  

 

 

 

 

 

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero