28 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie odbył się I Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej „Show must go on”. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. II LO – Angelika Kamińska, która zaśpiewała piosenkę Charliego Puth’a „One call away”.

Nagrody przyznane zostały w dwóch kategoriach – szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Angelika dała z siebie wszystko, ale według jury to nie wystarczyło na podium i statuetkę.

Zabawa była przednia, a piosenki wykonywane przez reprezentantów 14 szkół profesjonalnie przygotowane i zaśpiewane.

Zwieńczeniem konkursu był mini-recital Agaty Sowy, która była członkinią oceniającego jury.

Angelice gratulujemy występu i talentu!!!

Opiekun: Arleta Zagził