14 marca 2017 r. odbyl sie w naszej szkole Dzień Języków Obcych, w którym wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych. Licealiści pod opieką nauczycieli języków obcych przygotowali dla gimnazjalistów zabawę pt. "Milionerzy". Zabawa polegała na sprawdzeniu wiedzy z zakresu sportu, literatury, filmu, tradycji itp. krajów anglo i niemieckojęzycznych. Po wyczerpaniu pytań wyłoniono zwycięzców:

- I miejsce zajęła drużyna z Zespołku kształcenia i Wychowania w Rajkowach;

- II miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół nr 2 w Pelplinie;

- III miejsce zajęła drużyna Zespołu Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie;

- wyróżnienia otrzymały drużyny z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie oraz Zespołu Kształcenia i Wychowania w Smętowie Granicznym.

Dziekujemy za przybycie i miłą zabawę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero