28 kwietnia 2017 r. zebrani goście, licealna młodzież, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi pożegnali klasę III LO. Tego dnia odbyło się uroczyste zakończenie nauki dla maturzystów. Wśród zebranych gości pojawili się m. in. rodzice abiturientów, Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Pan Patryk Demski, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Pan Zbigniew Zgoda, Radna Powiatu Tczewskiego Pani Elżbieta Wiśniewska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie Pan Piotr Łaga, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Pelplinie Pani Małgorzata Domachowska, dyrektorzy szkół z terenu miasta i gminy Pelplin. Występ artystyczny przygotowała klasa I i II LO pod kierunkiem pani Barbary Maruli oraz Arlety Zagził. W czasie trwania uroczystości zostały wręczone nagrody dla najlepszych i wyróżnionych uczniów oraz świadectwa szkolne. Dyrektor życzył wszystkim absolwentom pomyślności na nowym etapie życia oraz zdania matury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero