Jestem uczennicą kl. III Liceum Ogólnokształcącego w Pelplinie.  Moja przygoda z Fundacją rozpoczęła się w II klasie gimnazjum i jest jedną z najlepszych rzeczy jakie mnie w życiu spotkały. Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" jest bardzo wymierną pomocą i sądzę, że nie tyko ja jestem tego zdania. Poza środkami pieniężnymi, które są istotne, bo nauka nie do końca darmowa, ważne jest przede wszystkim poczucie wspólnoty, jak dla mnie jest bardzo odczuwalne. Coroczne obozy fundacyjne  to wyjątkowa okazja do spotkania Przyjaciół stypendystów z całej Polski, odkrycia pięknego regionu, a także zapoznania się z ofertą edukacyjną miasta, w którym przebywamy. Z niecierpliwością czekam na kolejny wyjazd!

 

 

                                                                                                                       Justyna/FDNT

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero