28 września 2017 r. odbył się coroczny Piknik Integracyjny dla klas pierwszych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie. Piknik odbył sie na placu przed Zespołem Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie. Impreza miała na celu zintegrowanie pierwszoklasistów oraz uświadomienie, że szkoła to nie tylko nauka, ale i dobra zabawa - nawet z nauczycielami! Uczniowie, tzw. koty, wzięli udział w szeregu zabawnych konkurencji, po których wyłoniono zwycięzców. Wśród konkurencji znalazło się, m. in. przeciąganie liny, karmienie jogurtem naturalnym z niespodzianką, rysowanie portretów wychowawców, wyścig kelnerów. Cała zabawa zakończyła się pieczeniem kiełbasek. Organizatorzy i uczestnicy Pikniku serdecznie dziękują pani Lucynie Bielińskiej dyrektor ZKiW nr 1 W Pelplinie za udostępnienie terenu do zabawy, Zakładowi St. Rąbała za przepyszne kiełbaski.

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero