W dniach od 9 do 16 października br. w naszej szkole dostępna jest do obejrzenia wystawa IPN pod tytułem "Kino i teatr pod okupacją".

W dniu 10 października 2017 r. nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy, w której wzięłi udział: Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Patryk Demski, Kierownik Referatu Społecznego Urzędu Miasta Gminy Pelplin Tomasz Czerwiński, przedstawiciel Instytutu Pamięci Narodowej Bartosz Januszewski, uczniowie i nauczyciele oraz Dyrektor ZSP w Pelplinie.

Równolegle w tym samym czasie w Bibliotece Diecezjalnej w Pelplinie obejrzeć można jeszcze jedną wystawę IPN pt. "Zagłada polskich elit. Akcja AB - Katyń".  Wystawę tę obejrzeli uczniowie kl. II LO wraz z opiekunami - panią Anną Zielińską i panią Marią Jakubek.

 

Zaraszamy do oglądania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero