W dniu 05.01.2018 r. świętowaliśmy Dzień Patrona Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Janusza St. Pasierba. Z tej okazji przeprowadzono dwa konkursy: plastyczny i recytatorski. Przed południem dyrektor szkoły pan Rafał Deska, pani pedagog Agnieszka Demska wraz z uczniami naszej szkoły zapalili znicz na pomniku ks. Pasierba, który został pochowany na cmentarzu parafialnym w Pelplinie. Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

Konkurs plastyczny "Pasierb malowany"

  • I miejsce - Malgorzata Templer
  • II miejsce - Karolina Pielecka
  • III miejsce - Sabina Guzdaj
  • wyróżnienie - Martyna Cybula

Konkurs recytatorski poezji ks. Janusza St. Pasierba

  • I miejsce - Angelika Kamińska
  • II miejsce - Jakub Staniszewski
  • III miejsce - Martyna Cybula
  • wyróżnienie - Natalia Barańska

Wszystkim laureatom w obu konkursach serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero