13 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych zorganizowany dla młodzieży gimnazjalnej. Zadania (krzyżówki, wykreślanki, wybór poprawnych odpowiedzi itp.) dotyczyły znajomości krajów takich jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria i Lichtenstein, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone oraz Australia.

A oto wyniki:

- I miejsce – ZKiW Rajkowy

- II miejsce – ZKiW Smętowo Graniczne

- III miejsce – ZKiW nr 1 Pelplin

- IV miejsce – SP nr 2 Pelplin

- V miejsce – ZKiW Kulice

Serdecznie gratulujemy!!!

Bardzo dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za wsparcie konkursu nagrodami. Duże podziękowania należą się Panu Leszkowi Melerowi za przygotowany poczęstunek.

 

Organizatorzy: Arleta Zagził, Zenon Świtała

 

 

2023  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero