29.05.2018 r.  w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie odbył się V Powiatowy Konkurs Fryzjerski o „Złote Nożyce”. W tegorocznej edycji udział wzięła jedna z naszych uczennic - Nikola Kozłowska, z kl. II A ZSZ, której (w roli modelki) towarzyszyła Julia Rybicka - IIA ZSZ.  
 
Konkurs ten, to wspaniała okazja do zaprezentowania się na forum lokalnym, poprzez pokazania swych umiejętności zawodowych, a także sprawdzenia się w zdrowej rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. W tym roku zadaniem startujących było wykonanie fantazyjnej fryzury pasującej do tematu „Kolorowy zawrót głowy”, jendocześnie nie zapominając o odpowiednim dopasowaniu stroju oraz makijażu. 
 
Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero