Już jest! Oficjalna alfabetyczna lista laureatów kategorii literackich i recytatorskich XXIII Pomorskiego Festiwalu Poetyckiego im. ks. Janusza St. Pasierba. Wśród niżej wymienionych są laureaci I, II i III miejsca w kategoriach festiwalowych (Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego - pieniężne, wymagające osobistego odbioru i pokwitowania) oraz osoby wyróżnione (stosownymi dyplomami i książkami). Oficjalny werdykt ogłoszony zostanie w czasie koncertu galowego 6 czerwca 2018 r. o godz. 16.00 w Domu Kultury w Pelplinie.

Eron Katarzyna
Freyer Aleksandra
Jendrzejewska Patrycja
Kielińska Kinga
Knuth Maciej
Kolator Kinga
Lewandowska Karolina
Macierzanka Jakub
Miczek Jakub
Miętka Wiktoria
Nowak Agata
Pałys Arkadiusz
Rink Krystian
Skibińska Zuzanna
Sitarz Filip
Styn Weronika
Szczubełek Jakub
Urban Adriana
Wojak Marcin
Zieńko Emil

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero