LAUREACI  

XXIII POMORSKIEGO FESTIWALU POETYCKIEGO

IM. KS. JANUSZA ST. PASIERBA

5-6 CZERWCA 2018

 

RECYTACJE

 

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Zuzanna Skibińska PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

Marcin Wojak Collegium Marianum Pelplin

 

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Patrycja Jendrzejewska PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

Agata Nowak I Liceum Ogólnokształcące Starogard Gdański

 

3. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Jakub Szczubełek PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

Adriana Urban Technikum w Owidzu

 

wyróżnienia

Kinga Kolator

Karolina Lewandowska

 

POEZJA ŚPIEWANA

 

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Izabela Ługowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

 

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Justyna Świderska PSP im. H. Sienkiewicza w Starogardzie Gdański

 

3. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Julia Brzóska Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie

 

wyróżnienia za kompozycję muzyczną

 

Zbyszek Kamiński

 

PROGRAMY POETYCKO-MUZYCZNE

 

1. NAGRODA STAROSTY TCZEWSKIEGO

II Liceum Ogólnokształcące w Mablorku

 

2. NAGRODA PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starogardzie Gdańskim

 

wyróżnienia

- za akompaniament

Wiktor Żarski

 

- za opracowanie muzyczne

Wiktor Żarski

Justyna Świderska

 

 

ESEJE

 

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Jakub Macierzanka I Liceum Ogólnoksztacące w Kościerzynie

 

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Krystian Rink Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie

 

3. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Wiktoria Miętka I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie

 

wyróżnienia

Katarzyna Eron I LO Kościerzyna

Kinga Kolator Gimnazjum w Kulicach

Arkadiusz Pałys WSD w Pelplinie

Emil Zieńko WSD w Pelplinie

 

 

JUWENILIA POETYCKIE

 

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Weronika Styn I Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie

 

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Aleksandra Freyer z I Liceum Ogólnokształcącego w Rumi

 

3.NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Kinga Kielińska I Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie

 

PAMIĘĆ O DZIEDZICTWIE KULTUROWYM

 

NAGRODA DYRETORA INSTYTUTU HISTORII I ARCHIWISTYKI UMK

Dariusz Wacław Ciszewski Liceum Ogólnokształcące w Dobrym Mieście

 

 

 

NAGRODY SPECJALNE

 

 

NAGRODA BURMISTRZA MIASTA I GMINY PELPLIN

Izabela Ługowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

 

Nagroda Dyrektora Radia Głos

Filip Sitarz Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie

 

Nagroda Rektora Wyższego Seminarium Duchownego

Krystian Rink Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie

 

Nagroda Fundacji im. ks. Janusza St. Pasierba

Izabela Ługowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Dariusz Wacław Ciszewski Liceum Ogólnokształcące w Dobrym Mieście

Zuzanna Skibińska PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

 

 

2018  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero