W ciągu ostatnich tygodni intensywnie uczestniczyliśmy w projekcie pn. "Pamiętamy" w ramach programu Fundacji BGK. Uczniowie klasy II liceum, pod kierunkiem pani Aleksandry Zwolennik, przygotowali materiał do publikacji z okazji stulecia odzyskania niepodległości. W projekcie udział wzięli: Julia Szulman, Kinga Budnik, Liwia Dziencielewska, Marcelina Szulc oraz Michał Cybulski. Podsumowaniem projektu było spotkanie wszystkich uczestników w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie.  W trakcie uroczystości uczestnicy nie tylko dzielili się wrażeniami z  pracy, którą włożyli w przygotowanie materiału, ale i wysłuchali wielu wzruszających wspomnień.

 

Tekst: Aleksandra Zwolennik

Foto: Roman Hudzik

 

 

 

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero