LISTA LAUREATÓW

XXIV POMORSKIEGO FESTIWALU POETYCKIEGO

IM. KS. JANUSZA ST. PASIERBA

30-31.05.2019

 

 

 

RECYTACJE

SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJALNE

 

1. Zuzanna Macuk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Bpa Konstantyna Dominika Pelplin

2. Zuzanna Skibińska - Starogardzkie Centrum Kultury Starogard Gd.

3. Viktoriia Bohatowa - Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin

 

Wyróżnienia

Daria Kotowska - Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin

Aleksandra Wielczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 Starogard Gd.

 

 

RECYTACJE

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

1. Marcin Wojak - Collegium Marianum Pelplin

2. Miłosz Dwurnik - Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gd.

3. Julia Przeradzka - Technikum Owidz k. Starogardu Gd.

 

Wyróżnienia

Anna Strambowska - II Liceum Ogólnokształcące Starogard Gd.

Wiktor Osnowski - Collegium Marianum Pelplin

 

NAGRODA REKTORA WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO

Paweł Łożuk - Zespół Szkół Ogólnokształcących Kwidzyn

 

NAGRODA DYREKTORA RADIA GŁOS

Klaudia Jaworska - Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin

 

NAGRODA FUNDACJI IM. KS. JANUSZA ST. PASIERBA

Karol Kleinszmidt - Liceum Ogólnokształcące im. ks. Janusza St. Pasierba Pelplin

 

 

 

 

POEZJA ŚPIEWANA

 

1. Adrian Cherek - Collegium Marianum Pelplin

2. Aleksandra Kuraszewicz - I Liceum Ogólnokształcące Starogard Gd.

3. Izabela Ługowska - Zespół Szkół Katolickich im. św. Marka Słupsk

 

Wyróżnienia

Maja Stefaniszyn - Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych Wejherowo

Filip Jędrysiak - I Liceum Ogólnokształcące Starogard Gd. (za kompozycję i opracowanie muzyczne)

 

NAGRODA FUNDACJI IM. KS. JANUSZA ST. PASIERBA

Magdalena Dzikoń - Zespół Szkół Katolickich im. św. Marka Słupsk

 

 

 

PROGRAMY POETYCKO-MUZYCZNE

 

NAGRODA STAROSTY TCZEWSKIEGO

1. Starogardzkie Centrum Kultury Starogard Gd,

 

NAGRODA BURMISTRZA PELPLINA

2. II Liceum Ogólnokształcące Malbork

 

NAGRODA PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ

3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Starogard Gd.

 

 

ESEJE

 

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

1. Krystian Rink - Wyższe Seminarium Duchowne Pelplin

 

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

2. Lena Gomuła - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Starogard Gd.

 

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

3. Adamowi Steinerowi - Wyższe Seminarium Duchowne  Pelplin

 

Wyróżnienia

Marta Alechniewicz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Starogard Gd.

Filip Kowalik - Wyższe Seminarium Duchowne Pelplin

Klaudia Polakiewicz - II Liceum Ogólnokształcące Kwidzyn

Karol Sosnowski - Wyższe Seminarium Duchowne Pelplin

 

JUWENILIA POETYCKIE

 

 

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

1. Agata Walentowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Starogard Gd.

 

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

2. Wiktorii Zarzeckiej - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Starogard Gd.

 

NAGRODĘ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

3. Julia Łoś - II Liceum Ogólnokształcące Kwidzyn

 

Wyróżnienia

 

Paula Wiszniewska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Starogard Gd.

Julia Zbyszyńska - II Liceum Ogólnokształcące Kwidzyn

2019  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero