7 stycznia 2020 świętowaliśmy Dzień Patrona Liceum Ogólnokształcącego. Z tej okazji obejrzeliśmy film o życiu i twórczości ks. Janusza St. Pasierba, uczestniczyliśmy we mszy świętej odprawianej w intencji społeczności szkolnej oraz odwiedziliśmy grób kapłana - poety, na którym zapaliliśmy znicze. Odbyły się również finały szkolonych konkursów poświęconych Patronowi szkoły. Ich wyniki są następujące:

- Konkurs plastyczny "Pasierb malowany":

I miejsce: Zuzanna Mądrzejewska

II miejsce: Beata Maternicka

III miejsce:Wiktor Imienowski

Wyróżnienie: Marcelina Kieloch, Beata Maternicka, Jakub Zaręba

-Konkurs recytatorski poezji i prozy ks. J.St. Pasierba:

I miejsce: Karol Kleinszmidt

II miejsce: Patrycja Słomińska

III miejsce: Julia Banaś, Wiktoria Wylenczek

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

M.Manuszewska

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero