W piątek 05.04.2013r., pięcioro uczniów z klasy III A, reprezentowało nasze liceum na XIII edycji konkursu języka angielskiego „Pokaż nam język” organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową. Po eliminacjach szkolnych do Finału Regionalnego w Gdańsku, zakwalifikowano: Katarzynę Felską, Aleksandrę Hałas, Joannę Lica, Iwonę Potapską oraz Adama Czapskiego.

                W oczekiwaniu na wyniki etapu pisemnego, odbyło się spotkanie z najpopularniejszym Anglikiem w Polsce – Kevinem Aistonem. Swoimi opowieściami i żartami, rozbawił publikę do łez.

                Do kolejnego etapu konkursu niestety nie zakwalifikował się ani jeden nasz reprezentant, chociaż Adam Czapski był o krok od wielkiego finału. Na 146-u uczestników do kolejnego etapu przechodziło tylko pięciu. Do pierwszej piątki Adamowi zabrakły 3 punkty. Adam uplasował się na 8 miejscu. Nasze pozostałe uczennice uplasowały się na miejscach w pierwszej setce.

                Gratuluję całej piątce!! A kolejna edycja konkursu już za rok!!!

 

                                                                                                                   Opiekun grupy: Arleta Zagził

 

 

 

 

2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero