Zawody odbyły się w dniu 12.04.2013 r. na terenach przyległych do II LO w Tczewie.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przy współpracy II LO w Tczewie.

W zawodach udział wzięły 23 dziewczęta i 34 chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych miasta Tczewa i powiatu tczewskiego.

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta - 1000 m.

1. Mollus Kinga                  ZSP Pelplin

2. Lasota Paulina               I LO Tczew

3. Muszyńska Kamila           II LO Tczew

Chłopcy - 1500 m.

1. Sowiński Patryk             ZSRiK Tczew

2. Braun Wojciech              ZSP Pelplin

3. Went Dawid                  ZSP Pelplin

10. Krajnik Oskar               ZSP Pelplin

17. Kozłowski Michał           ZSP Pelplin

Osoby z miejsc od 1 do 5 otrzymały pamiątkowe medale oraz uzyskały awans do Finału XIII Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych, które odbędą się 17.04.2013 w Człuchowie.

ZSP Pelplin reprezentowali :

Kinga Mollus

Wojciech Braun

Dawid Went

Oskar Krajnik

Michał Kozłowski

W dniu 17 kwietnia 2013 r. odbył się finał wojewódzkich indywidualnych biegów przełajowych.

Prawo startu zapewniły sobie 3 osoby z naszej szkoły. Kinga Mollus nie brała udziału w zawodach ze względu na chorobę.

Wojciech Braun zajął 13 miejsce, a Dawid Went wywalczył 15 pozycję.

Opiekun grupy: Roman Hudzik

fot. Roman Hudzik