Razem z młodzieżą młodzieżą z Klubu Młodzieżowego w Pelplinie kl. I b BS w dniu 23 listopada 2022 r. wzięła udział w SkillsPoland w Gdańsku.
SkillsPoland to największy w Polsce konkurs zawodów branżowych dla młodych osób do 23 roku życia. To inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, krajowe i międzynarodowe konkursy. W EuroSkills rywalizuje 31 państw z Europy, a na WorldSkills aż 85 państw. Zmaganiom towarzyszą prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe.
Uczestnicy wydarzenia mogli zobaczyć liczne stoiska szkół branżowych i uczelni technicznych, posłuchać debat ekspertów, zobaczyć i popracować na komputerach sprzed lat, wziąć udział w spotkaniach, zabawach i turniejach gamingowych. Była to znakomita lekcja podglądowa, dobra zabawa, edukacja i motywacja do osobistego rozwoju.
 
Więcej o SkillsPoland 2022 znajdziesz TUTAJ.
 
 
 
2024  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero